Přípravné utkání Vilémovice - Olomučany 0:0 (0:0)

Sobota 25.2.2012 umělý trávník VUT Brno

Sestava: Motal
             Klíma Petr, Dědeček, Husák, Horváth, Červený, Sáňka
             Dvořáček, Navrkal, Klíma Pavel, Novotný
             Štěpánek V, Štěpánek J.
Trenéři: Rychnovský, Šebek
Nejlepší hráč: Dvořáček, Husák

K utkání jsme odjeli bez tří klíčových hráčů našeho mužstva (Rychnovský, Štrait, Pokoj). Vilémovice hráli pod taktovkou svého nového a bezesporu kvalitního trenéra Petra Vašíčka.
Utkání bylo dozajista líbivější a dynamičtější, než to poslední proti Rudici. Po většinu utkání měli naši hráči míč ve svém držení, snažili jsme se o hru po zemi s rychlou kombinací a nabízením se do volného prostoru. Také trenér nabádal hráče k maximálnímu využívání našich křídelních hráčů a hru stále netlačit přes zahuštěný střed. Nejlépe tyto pokyny plnili Pavel Klíma, který fotbalově bezesporu hodně povyrostl a Pavel Husák, který velice dobře doplňoval ze zadních řad naši útočnou hru. Celá naše hra bezesporu stála na přesné rozehrávce M.Dvořáčka, který se fotbalem evidentně bavil. Výborně mu ve středu hřiště tentokrát asistoval O.Navrkal.
Bohužel se nám opět nepodařilo vztřelit branku i z té nejjasnější příležitosti. Nutno podotknout, že soupeř mohl také strhnout vedení na svoji stranu při našem chvilkovém výpadku. To nám ale pomohl náš brankář a šanci soupeři zneškodnil. Při druhé šanci soupeř netrefil odkrytou bránu a nastřelil tyč.

Další přípravné utkání sehrajeme 18.3.2012 od 13:00 na VUT proti Lipůvce.