Rozpis zápasů na podzim 2014

Rozpis utkání v kopané II. třída mužů

Kolo Den Datum Začátek Utkání SRAZ – ODJEZD
1 neděle 10.8.2014 16.30 Rudice-OLOMUČANY Odjezd auty 15:15
2 neděle 17.8.2014 16.30 OLOMUČANY-Olešnice Sraz 15:30
3 neděle 24.8.2014 16.30 Kořenec-OLOMUČANY Odjezd bus. od Růže 15:00
4 neděle 31.8.2014 16:30 OLOMUČANY-Vysočany Sraz 15:30
5 neděle 7.9.2014 16.30 Doubravice- OLOMUČANY Odjezd auty 15:15
6 neděle 14.9.2014 16.00 OLOMUČANY -Vavřinec Sraz 15:00
7 neděle 21.9.2014 16.00 Letovice - OLOMUČANY Odjezd bus. od Růže 14:30
8 sobota 27.9.2014 16.00 OLOMUČANY - Lipůvka Sraz 15:00
9 neděle 5.10.2014 15.30 Jedovnice - OLOMUČANY Odjezd auty 14:30
10 neděle 12.10.2014 15:00 OLOMUČANY - Vilémovice Sraz 14:00
11 neděle 19.10.2014 15:00 Šošůvka- OLOMUČANY Odjezd auty 13:45
12 neděle 26.10.2014 14.30 Sloup - OLOMUČANY Odjezd auty 13:15
13 neděle 2.11.2014 14:00 OLOMUČANY-Kunštát B Sraz 13:00
14 neděle 9.11.2014 14:00 OLOMUČANY-Rudice Sraz 13:00

Rozpis utkání v kopané dorostu

Kolo Den Datum Začátek Utkání SRAZ – ODJEZD
1 sobota 30.8.2014 13:45 OLOMUČANY-Č.Hora/Bořitov Sraz 13:00
2 neděle 7.9.2014 12:30 Sloup/Vavřinec-OLOMUČANY Odjezd od Růže 11:15
3 neděle 14.9.2014 13:00 OLOMUČANY-Drnovice/Voděra Sraz 12:15
4 neděle 21.9.2014 13:00 Lipůvka-OLOMUČANY Odjezd od Růže 12:00
5 středa 24.9.2014 17:00 OLOMUČANY-Kotvrdovice Sraz 16:15
6 neděle 5.10.2014 12:45 Rájec-OLOMUČANY Odjezd od Růže 11:30
7 neděle 12.10.2014 12:00 OLOMUČANY-Doubravice Sraz 11:15
8 neděle 19.10.2014 12:15 Č.Hora/Bořitov-OLOMUČANY Odjezd od Růže 11:00
9 neděle 26.10.2014 10:00 OLOMUČANY-Sloup/Vavřinec Sraz 9:15
10 neděle 2.11.2014 10:00 Drnovice/Voděr-OLOMUČANY Odjezd od Růže 8:45

Rozpis utkání v kopané ml.žáci 7+1

Kolo Den Datum Začátek Utkání SRAZ – ODJEZD
1 neděle 31.8.2014 13:45 OLOMUČANY - Lipůvka Sraz 13:00
2 čtvrtek 4.9.2014 17.00 Knínice- OLOMUČANY Odjezd od Růže 15:45
3 neděle 14.9.2014 10.00 OLOMUČANY-Jedovnice/Rudic Sraz 9:15
4 sobota 20.9.2014 13:45 Cetkovice-OLOMUČANY  Odjezd od Růže 12:30
5       volný los  
6 neděle 5.10.2014 10:00 OLOMUČANY-Šošůvka Sraz 9.15
7 sobota 11.10.2014 13:00 Kunštát - OLOMUČANY  Odjezd od Růže 11:45
8 neděle 19.10.2014 10:00 OLOMUČANY - Sloup/Vavřinec Sraz 9:15
9 neděle 26.10.2014 10:00 Letovice-OLOMUČANY  Odjezd od Růže 8:45
10 uterý 28.10.2014 14:00  OLOMUČANY-Boskovice B Sraz 13:15
11 sobota 1.11.2014 11:00 Benešov/Kořen-OLOMUČANY Odjezd od Růže 9:45